• بهترین پزشکان برای معالجه فوق العاده بیماران

خدمات روکش دندان در شاهین شهر اصفهان

روکش دندان یا ونیر دندان (Dental Veneer) یکی از روش‌های کاشت دندان زیبایی است که در آن لایه‌ای از ماده‌ای مانند پورسلن، کامپوزیت یا سرامیک روی سطح دندان قرار می‌گیرد. این روش برای اصلاح شکل، رنگ، اندازه و ظاهر دندان‌های معیوب و زیبایی دندان ها استفاده می‌شود.

در کلینک ما هنگام روکش دندان، پس از برش قسمتی از سطح دندان، روکش دندان با اندازه، شکل و رنگ مطابق با دندان شما ساخته می‌شود و به دندان چسبانده می‌شود. این روکش‌ها معمولاً بسیار طریف هستند و به خوبی به سطح دندان چسبیده و شکل طبیعی دندان را به خوبی حفظ می‌کنند.

 روکش‌ها یک درمان دندانپزشکی چند منظوره در نظر گرفته می‌شوند که دهه‌ ها برای درمان افرادی که مشکلات دندانی دارند یا کسانی که مایلند لبخندی زیبا و جدید داشته باشند برای کمک به بهبود شخصیت و کیفیت زندگی بهتر پذیرفته شده و مورد توجه قرار گرفته است. یکی از مزایای استفاده از روکش دندان این است که امکان ایجاد تغییرات بزرگ در شکل و ظاهر دندان‌ها وجود دارد، به علاوه این که به شما اجازه می‌دهد تا به شکل ظاهری بهترین خود را ارائه دهید. علاوه بر این، روکش دندان همچنین می‌تواند به دندان‌های شما مقاومت بیشتری بدهد و آنها را در مقابل خوردن غذا و نوشیدنی‌ های گرم و سرد محافظت کند.

چه زمانی شما نیاز به روکش دندان دارید؟

دندان شکسته یا ترک خورده داشته باشد

یک دندان به شدت پوسیده داشته باشد

درمان ریشه داشته اند

می خواهید از دندان ضعیف محافظت کنید

نیاز به نگه داشتن پل یا دندان مصنوعی در محل خود

 

تماس با ما

Visual CAPTCHA