• بهترین پزشکان برای معالجه فوق العاده بیماران

دندانپزشکی اقساطی در شاهین شهر اصفهان، شرایط منعطف

با وجود شرایط اقتصادی نامطلوب و بالا بودن هزینه های مراکز دندانپزشکی و همچنین افزایش روز به روز هزینه های خدمات دندانپزشکی و نیاز افراد به این خدمات، به منظور اینکه همه افراد بتوانند از خدمات زیبایی و درمانی استفاده کنند ما در کلینیک دندانپزشکی فردوسی به منظور حمایت از افرادی که توانایی پرداخت نقدی خدمات را ندارند، شرایطی را ایجاد کرده ایم که تمامی شهروندان گرامی بتوانند به آسانی خدمات درمانی خود را به صورت اقساطی انجام دهند و هزینه ها را به صورت اقساطی پرداخت کنند. ما به شما تضمین کیفیت و قیمت همراه با شرایط آسان پرداخت را می دهیم. برای این منظور با ما تماس بگیرید.

خدماتی که یه صورت اقساطی در نظر گرفته شده اند شامل این موارد می باشد:

ایمپلنت دندان اقساطی، طرح لبخند اقساطی، جراحی و پریو دندان اقساطی، ترمیم دندان اقساطی، ارتودنسی اقساطی و دندانپزشکی اطفال اقساطی.

یکی از بهترین را هها برای جایگزین کردن دندان از دست رفته ایمپلنت است. ایمپلنت به بهتر جویدن غذا، زیبایی لبخند و اصلاح شدن تکلم کمک می کند. انواع سرویس های جراحی ایمپلنت عبارتند از:  ایمپلنت دندان فوری، ایمپلنت تک دندان، جراحی بازسازی استخوان فک در ایمپلنت، ایمپلنت دندان بر مبنای پونتیک و جراحی لیفت سینوس. کلینیک فردوسی این امکان را برای شما فراهم کرده است تا شما بتوانید به راحتی دندان های از دست رفته را با ایمپلنت اقساطی جبران کنید.

 

زیبایی لبخند فرد در چهره و ارتباطات بین فردی بسیار تاثیر دارد. با استفاده از روشهای درمانی کامپوزیت، لمینت، بلچینگ و اصلاح طرح لبخند می توان زیبایی لبخند را به دست آورد. اینکه از چه روشی استفاده کنید بستگی به نظر دندانپزشک شما دارد. شما می توانید از خدمات کامپوزیت اقساطی و لمینت اقساطی در کلینیک دندانپزشکی فردوسی استفاده کنید.

گاهی ممکن است به دلایل مختلف اجزا و بافت های مربوط به دندان،لثه و فک دچار مشکل شوند و نیاز به جراحی داشته باشند. خدمات جراحی اقساطی در پرداخت هزینه ها به شما کمک میکند تا بتوانید درمان را انجام دهید.

در ترمیم دندان شما دندان پوسیده و آسیب دیده را ترمیم، عصب کشی، روکش، ایمپلنت و با بریج می کنید. نکته حائز اهمیت در ترمیم دندان رسیدگی به موقع آن است زیرا عدم رسیدگی باعث رسیدن پوسیدگی به عصب دندان و نهایتا عفونت دندان می شود و شما مجبورید هزینه های بیشتری جهت ایمپلنت دندان پرداخت نمایید. ما برای شما خدمات ترمیم دندان اقساطی را در نظر گرفته ایم تا بتوانید اولا در مراحل ابتدایی دندان خود را درمان کنید و دوما بتوانید در صورت آسیب بیشتر به دندان، دندان از دست رفته خود را جایگزین کنید و لبخند زیبایی داشته باشید.

ارتودنسی یکی از طولانی ترین درمانهای دندانپزشکی است چون علاوه بر مرتب کردن دندانها به اصلاح فک نیز کمک می کند. دندانپزشک بعد از معاینه تشخیص می دها که شما از ارتودنسی ثابت و یا متحرک استفاده کنید. ما در کلینیک دندانپزشکی فردوسی در این پروسه طولانی در کنار شما هستیم و با ارائه خدمات ارتودنسی اقساطی ضامن سلامت دهان و دندان شما هستیم.

شاید برای شما هم سوال باشد که کودکان دندان شیری دارند و به دلیل موقتی بودن آنها چرا نیاز به مراقبت دارند؟ باید بدانید که سلامت دندان های شیری و سلامت دهان برای رشد دندان های دائمی بسیار مهم است. دندانپزشک کودکان به واسطه ارتباط خوبی که با کودحکان دارد به آنها مراقبت های عمومی دندان را یاد می دهد و با چکاپ ماهیانه سلامت دهان دندان کودکان را بررسی می کند. دندانپزشکی اطفال اقساطی در راستای اهمیت به سلامت دهان و دندان کودکان در کلینیک دندانپزشکی فردوسی برای شما همسهریان گرامی آماده خدمت رسانی می باشد.

 

 

شرایط دریافت خدمات دندانپزشکی اقساطی به شرح زیر است:

  1. ویزیت بیمار و ارائه طرح درمان توسط دندانپزشک
  2. برآورد هزینه های مربوط به طرح درمان 
  3. تقسیط هزینه های درمان و دریافت چک( چگونگی پرداخت توسط مشاوره با مسئول پذیرش و براساس توانایی پرداخت شما انجام می گیرد)

تماس با ما

Visual CAPTCHA