• بهترین پزشکان برای معالجه فوق العاده بیماران

بلیچینگ دندان در شاهین شهر اصفهان

بلیچینگ کردن دندان یا همان سفید کردن دندان یکی از محبوب ترین درمان های دندانپزشکی زیبایی است که روشی سریع، غیرتهاجمی و مقرون به صرفه برای داشتن افزایش لبخند زیبا ارائه می دهد. اطلاعات و تبلیغات زیادی در مورد روش‌های سفید کردن دندان‌ها وجود دارد که دانستن و پیدا کردن بهترین روش، ممکن است کمی دشوار باشد.

برای آگاهی بیشتر در ابتدا علت تغییر رنگ و سایر مشکلات دندان، لثه یا دهانتان را تشخیص دهید.

دلایل زیادی برای تغییر رنگ دندان ها وجود دارد و راه های مختلفی برای درمان این علت ها وجود دارد. مهم است که دلیل واقعی تغییر رنگ بررسی شود، در غیر این صورت درمان سفید کننده ممکن است موثر نباشد. تغییر رنگ ممکن است فقط در سطح خارجی دندان ها باشد. این لکه ممکن است از غذاها، باکتری ها (پلاک یا سنگ)، سیگار، چای و غیره باشد. تغییر رنگ همچنین می تواند به دلیل وجود مشکل در داخل دندان یا دندان ایجاد شود. تغییر رنگ داخل دندان می تواند به دلیل پوسیدگی دندان، مشکل در پالپ دندان، پرکردگی های قدیمی یا شرایطی که روی دندان ها در طول رشد تأثیر می گذارد، رخ دهد. سفید کردن دندان به تنهایی این شرایط را بهبود نمی بخشد.

در گام دوم شما باید بررسی کنید که آیا سفید کردن برای شما مناسب است یا خیر؟

دلایل زیادی برای تغییر رنگ دندان ها وجود دارد و راه های مختلفی برای درمان این علل وجود دارد. مهم است که دلیل واقعی تغییر رنگ بررسی شود، در غیر این صورت درمان سفید کننده ممکن است موثر نباشد. سفید کردن دندان هم مانند هرکار دیگری بدون خطر نیست و برخی از عوارض جانبی بالقوه وجود دارد که باید از آنها آگاه بود. حساسیت دندان یکی از مشکلات شایع است. این حساسیت می تواند برای اکثر افراد موقتی و جزئی باشد، اما اگر پوسیدگی دندان درمان نشده باشد، می تواند شدیدتر شود. با کمک دندانپزشک می توانید این حساسیت را مدیریت کنید.

اگر تغییر رنگ دندان شما زیاد است یا می خواهید سعی کنید رنگ دندانهایتان را بیشتر سفید کنید، با نظارت دقیق دندانپزشک بیش از یک بار نیاز به سفید کردن دارید. اگر می خواهید شکل یا موقعیت دندان های خود را نیز تغییر دهید، ممکن است نیاز به درمان های اضافی مانند لمینت، کامپوزیت یا درمان ارتودنسی (بریس) داشته باشید.

باید بدانید که پرکردگی ها و روکش ها با درمان بلیچینگ تغییر رنگ نمی دهند. سفید کردن دندان‌هایی که قبلاً با روکش یا پر کردن دندان‌ها درمان شده‌اند ممکن است باعث عدم تطابق رنگ دندان‌ها شود. این درمان ها ممکن است نیاز به انجام مجدد داشته باشند تا با رنگ دندان جدید مطابقت داشته باشند. مهم است که قبل از شروع درمان سفید کردن  بدانید چه دندان هایی ممکن است تحت تأثیر قرار گیرند و چه دندانهایی تغییر رنگ نمی دهند و سفید نمی شوند و شامل هزینه اضافی برای شما می شوند.

سلامتی شما از همه مهمتر است، بنابراین ابتدا یک معاینه کامل انجام دهید و مشکلات دندانی و دهانی را مدیریت کنید. نادیده گرفتن این مشکلات بعداً منجر به درد و درمان پیچیده تر و پرهزینه تر خواهد شد.

سفید کردن روی سطح دندان تمیز بهتر عمل می کند، بنابراین مطمئن شوید که قبل از تمیز کردن حرفه ای کامل انجام داده اید. گاهی این برای یک نتیجه عالی کافی است!

در نهایت شما با مراجعه به کلینیک دندانپزشکی فردوسی و معاینه توسط مجرب ترین دندانپزشکان می توانید با اطمینان خاطر بهترین روش درمانی را برای سفید کردن دندانهایتان به کار ببرید.

تماس با ما

Visual CAPTCHA